Siiski on kiirlaenude regulatsioon Eestis üks Euroopa liberaalsemaid ning ajakirjanduses ja poliitikas arutletakse endiselt, kas seda ei peaks teiste riikide eeskujul karmistama. Ehkki mitme kiirlaenufirma esindajad kinnitasid, et nemad sellist laenamist ei luba, ei olnud avalikkusel võimalik teada saada, millised ettevõtted niisugustel tingimustel laene väljastavad.

Nimelt ei pidanud Swedbank võimalikuks klientide andmeid avaldada, Eestis puudus aga järelevalveorgan, kel olnuks õigus taolisi andmeid pankadelt välja nõuda. Kuna puudub kiirlaenud muu tagatis peale sinu sõna, on kiirlaenu andmine laenuandja jaoks üsna riskantne. Tavapäraselt saab esmakordsel laenamisel taotleda kuni eurot , mõnel juhul lausa kuni eurot.

Siin on mõned olulised faktorid, mida võiksid silmas pidada:. Laenu saamiseks ei tule hüpata läbi põlevate rõngaste ega joosta ringi kümne asutuse vahel erinevate dokumentide hankimiseks. Kuna puudub tagatise vajadus, on laenu taotlemine väga lihtne ning ka tingimused on üldiselt üsna leebed. Kiirlaen sularahas Soovi korral on teil võimalus valida laenuandja, kelle käest saab tavalise pangaülekande asemel oma pangakontole raha kätte hoopis sularaha vormis.

Leia parim kiirlaen. Aitame Sul leida parima tarbimislaenu.

Sularaha on mugav viis hangeldamiseks ning sularaha kasutamisel ei jää teie pangakontole kiirlaenu kasutamisest mitte mingit märki. Liigu sisu juurde. Bigbank on Eestis 90ndate alguses asutatud pank, mis on eelkõige keskendunud tarbimislaenudele ja tähtajalistele hoiustele. Bigbank tegutseb rahvusvaheliselt ja pöörab suurt rõhku turvalisusele, kliendikogemusele ja personaalsele lähenemisele. Leia parim kiirlaen. Aitame Sul leida parima tarbimislaenu. Leia soodsaim laenupakkumine. Meie turu uuring sisaldab järgmiste krediidipakkujate laenutooteid:.

Kuidas toimuvad hilisemad tagasimaksed kiirlaenu võttes?

Kiirlaenudega seotud lisateenused, mida tarbijad võivad vajalikuks pidada Viimastel aastatel on populaarsust kogunud uus kiirlaenu alamliik – krediidikonto. Mis on krediidikonto omamise eeliseks? Kuidas toimuvad hilisemad tagasimaksed kiirlaenu võttes? Viimased laenuarvustused. Raha24 – turu üks soodsaim väikelaenupakkuja Raha24 on nagu hea sõber – alati Sinu jaoks olemas! Credit24 plussid ja miinused Credit24 võib nii mõnelegi spordisõbrale tunduda kui üks järjekordne võrkpalli meistriliiga.

Leia soodsaim laenupakkumine. Meie turu uuring sisaldab järgmiste krediidipakkujate laenutooteid:.

Bigbank- laenudele spetsialiseerunud pank Bigbank on Eestis 90ndate alguses asutatud pank, mis on eelkõige keskendunud tarbimislaenudele ja tähtajalistele hoiustele. Laena targalt Andmekaitsetingimused Kontakt Iseteenindus Menu. Loe lähemalt. Aitame Sul leida parima tarbimislaenu. Leia soodsaim laenupakkumine. Meie turu uuring sisaldab järgmiste krediidipakkujate laenutooteid:. Ma olen ise kogenud, et räägitakse mis tahes muudel teemadel, aga tegelikult näen ma inimeste silmis ühte küsimust: tahetakse teada saada, mis neist saab.

Kui inimestel on vastus sellele küsimusele teada – inimesed tihtipeale ei julge seda avalikult küsida -, kui neil on selge, mis neist saab, siis on pilk palju selgem ja siis on justkui piisavalt analüüse olemas ja saab ka otsuseid langetada. Selles mõttes oli Kalev Lillo küsimus väga õiges suunas. Aseesimees Jüri Ratas Priit Toobal, palun! Priit Toobal Lugupeetud minister!

Ma väga loodan, et see poolteist lehekülge pikk seaduseelnõu ei ole kogu pakett, mis Vabariigi Valitsus on suutnud haldusreformi edendamiseks kokku panna. Aga see, et soodustatakse vabatahtlikku liitumist, on iseenesest hea. Mu küsimus puudutab ühistranspordiseaduse muutmist, täpsemalt neid liine, mis seni on maakonnaliinid olnud ja muutuvad nüüd ehk linna- või vallasisesteks liinideks.

Viimane lause ütleb, et maavalitsus rahastab tekkivat valla- või linnaliini nagu maakonnaliini. Ma küsin: parim kiirlaen kui see liin on pärast ühte valimisperioodi juba olemas, kas seda rahastatakse siis ka pikemat aega või ainult nelja aasta jooksul, millal see uus ühinenud volikogu koos käib? Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Mina saan sellest sõnastusest küll nii aru, et jah.

Meil on olnud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga väga tuliseid arutelusid selle üle, kuidas edasi minna. Ma arvan, et kaugemas perspektiivis me peame leidma teisi lahendusi. See on nagu üldse väga mehaaniline lahendus, kui me eristame abikõlblikke liine selle alusel, et need läbivad mitut omavalitsust. Eks omavalitsusjuhid ole targad ja kindlasti on võimalik liine kunstlikult ka niimoodi paika sättida, et nad mitut omavalitsust läbiksid.

Minu arvates tulevikusuund on pigem see, et me lähtume mingitest teistest kriteeriumidest, näiteks et tegu on hajaasustusega piirkondade liinidega mitme tõmbekeskuse vahel, vms. Aga see on pikem teema. Praegu see seadusmuudatuse ettepanek lahendab ühe konkreetse mure paljude omavalitsusjuhtide jaoks. Aseesimees Jüri Ratas Kalev Kotkas, palun! Eesti maapiirkondade suurimaid muresid on rahvaarvu kiire vähenemine. Kuidas selle eelnõuga võimaldatav mitmest lahustükist koosnev omavalitsus ühel saarel innustab sealset rahvast oma väljarändeplaanidest loobuma?

Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Elanikkonna vähenemine ei ole mitte ainult maarahva mure. Kui te vaatate asjaomaseid andmeid, siis see on väga tõsine mure ka maakonnakeskustes. Eks te oskate ise ka tuua näiteid selle kohta, et ei ole suudetud luua head koostööd maakonnakeskuse ja seda ümbritsevate omavalitsuste vahel.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *