Eriti siis, kui laenu saamise vajadus on väga kiire. Samuti pakub see ka veidi enam privaatsust kui sa ei soovi, et suu tööpakkuja teada saaks, et sa kiirlaenu taotleda soovid. Samuti asjaolu, et sul on laenuvõimalus ka siis, kui hetkel stabiilne töökoht puudub, või oled just töökohta vahetamas, muudab ilma palgatõendita kiirlaenu paljudele meelepäraseks.

Konto väljavõttel on ju kenasti näha regulaarsed sissetulekud?

Eriti suur eelis on see suurpankadega võrreldes, sest neist naljalt ilma töökohta tõendamata sul laenuvõimalust ei ole. Võib tekkida küsimus, et kui laen palgatõendita on võimalik siis miks seda üldse küsitakse? Konto väljavõttel on ju kenasti näha regulaarsed sissetulekud? Põhjuseks on täiendav turvagarantii laenuandjale. Võib ju juhtuda, et esitada laenufirmale konto väljavõtte, kust on kenasti näha sinu palgalaekumised.

Samas ei kajastu seal kuidagi näiteks see, kui oled just äsja töökohalt lahkunud ja uue töökoha otsingul. Palgatõendi küsimisega saab laenufirma sellised kahtlused enda jaoks hajutada. See annab neile ka kindlustunde sinu edasises maksevõimekuses ning seeläbi soodsama laenuintressi võimaluse. Palgatõendi võtmisega tõestab ju su tööandja kirjalikult, et jah, sa oled üks nende töötajatest ja regulaarse sissetuleku saajatest. Kuuleme tihtipeale laenufirmade reklaame loosungiga meil on kiirlaen ilma palgatõendita.

Oled sa aga kuulnud viimastel aastatel, et kiirlaen kontoväljavõtteta kusagil pakkumises oleks? Pidades silmas kehtivaid seadusi ja laenufirmadele seatud reegleid, ei saa ja tohigi sa selliseid reklaame kuulda. Laenuhuvi korral soovitakse näha sinu pangakonto väljavõtet, et veenduda sissetulekute olemasolus ja sinu maksevõimekuses. Üldjuhul soovitakse näha sinu viimase 6 kuu rahade liikumisi.

Selle järgi saavad laenuspetsialistid hinnata muuhulgas sinu edasist maksevõimekust ja maksimaalselt pakutavat laenusummat, mis oleks turvaline nii sulle kui neile. Mõnede jaoks võib tunduda see pahatahtlik kius ja riiklik ülereguleerimine. Aastaid tagasi sai ju laenu puhtalt isikukoodi esitamisega. Aga see viimane ongi just põhjuseks, miks on nõudeid oluliselt karmistatud.

See kõik on sinu enda kaitseks. Seega mitte ükski kiirlaenupakkuja, kes järgib Eestis kehtivat seadusandlust ja reegleid, ei saa pakkuda sulle laenu ilma konto väljavõtteta. Taotledes ja saades endale kiirlaenu pakkumisega tegelemiseks luba Finantsinspektsioonist, võetakse ka kohustused. Muuhulgas on seal nimekirjas konto väljavõtte küsimine enne laenu väljastamist. Palgatõend on sinu tööandja kirjalik kinnitus sellele, et sa töötad selles ettevõttes.

Laenuandjale annab see kindlustunde, et olles tööga hõivatud, on sul ka regulaarsed sissetulekud. See omakorda tagab aga selle, et suudad kenasti täita laenulepinguga võetud kohustusi. Mis mul on tegelikult olemas. Muutsin töökohta 4 kuud tagasi , aga eelneva töökoha palk läks minu ema arvele. Kas mul on ikka võimalik saada laenu? Reeglina jäävad pakkumiste summad mõnesaja euroni.

Suuremaid laene väljastatakse siis, kui klient on varasemalt kiirlaenu võtnud ja on korrektselt pidanud maksegraafikutest kinni. On küll. Võlausaldajal on õigus võlgade sissenõudmine kolmandale isikule üle kanda ja registreerida negatiivne tagaside maksehäireregistrisse, mis kahjustab teie krediidiandmeid ja muudab tulevikus selliste teenuste kasutamise võimatuks ka teistelt võlausaldajatelt. Võtke arvesse, et Eesti Vabariigi seadusandluse kohaselt võite kasutada õigust laenust keelduda.

Nende laenuandjate pakutav summa jääb vahemikku kuni eurot , ja laenu tagasimaksetähtaeg onja laenu tagasimaksetähtaeg kuni kuni päeva. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt. Krediidiettevõtte eesmärgiks on Eesti turul parimaks kiirlaenupakkujaks saada ning tuua klientidele mugavad ja kiired laenutooted koos sõbraliku klienditeenindusega.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *